VYBAVTE SVŮJ VŮZ NA ZIMU

Cestujte se Škoda Originálním příslušenstvím

Zimní silnice dokáží prověřit nejen auta, ale i řidičské schopnosti jejich řidičů. Pokud si nejste jistí, že je váš vůz na zimu dobře vybaven, přečtěte si rady od expertů Škoda Auto a pořiďte si potřebnou výbavu na e-shopu Škoda. Najdete zde vše od střešních boxů a nosičů, přes sněhové řetězy, až po drobné příslušenství či autokosmetiku. Vybrané zboží si můžete nechat zaslat do našeho dealerství a vyzvednout si ho u nás.

MŮŽE SE VÁM HODIT

Během zimních měsíců se vyplatí vozit v autě několik věcí navíc. Proč se hodí sáček s pískem, deka nebo trvanlivá tyčinka? Proč si víc než jindy hlídat stav paliva v nádrži a nevyjíždět ji až do rezervy? Přečtěte si tipy experta.

Když v zimě přijíždíte večer domů a auto necháváte stát venku, přijde vhod několik dalších rad, které vám usnadní ranní zápolení se zamrzlým vozem. Dozvíte se, co se stěrači, proč zakrýt čelní sklo a jak v zimě chytře parkovat. A víte, jak se v Mladé Boleslavi testuje odolnost vozů Škoda proti mrazu?

Celý text

ŠKODA ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Sněhové řetězy

Se sněhovými řetězy z nabídky Škoda Originálního příslušenství si váš vůz poradí i s nejnáročnějšími zimními podmínkami.
Do e-shopu

Nabíjení elektromobilů

Škoda Originální příslušenství vám pomůže naplno využít jedné z hlavních výhod elektrického vozu, totiž možnosti nabíjet téměř kdekoliv.
Do e-shopu

Bezpečná přeprava

Design, bezpečnost a aerodynamika s minimálním odporem vzduchu – takové jsou střešní boxy a nosiče z nabídky Škoda Originálního příslušenství.
Do e-shopu

POTŘEBUJETE PORADIT S VÝBĚREM ZIMNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ?

Kontaktujte našeho specialistu.

Horoměřice servis@autosidlo.cz +420 606 600 685

Aleš Stupka

Vedoucí prodeje náhradních dílů a příslušenství

Anebo si příslušenství rovnou objednejte na e-shopu Škoda a vyzvedněte si ho u nás!